Досье

Фелісія, міжнародний освітній центр

Міжнародний освітній центр "Фелісія" спеціалізується на якісному та цікавому вивченні польської мови, для людей, що поставили перед собою чіткі цілі: навчання, робота, проживання в Польщі, отримання Карти Поляка або ж отримання сертифіката для подальшого отримання вищої освіти в польських ВНЗ.Ми розуміємо, що для наших клієнтів вивчення польської мови – це ключ до поставлених цілей! Тому, ми в свою чергу, пропонуємо якісне та інтенсивне навчання, що допоможе досягнути бажаного результату.

В нашому Центрі практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Заняття можуть бути як індивідуальними, так і в групі, а крім цього ми пропонуємо заняття в міні групах (Дует та Тріо) . У нас працюють найкращі викладачі польської мови в місті Полтава, а також носії мови.

Хотілось би також зазначити, що заняття в нашому Центрі – це не банальне вивчення граматики! Наші викладачі неодноразово були та навчались в Польщі, тому вони як ніхто інший передасть Вам знання польських традицій, розкажуть Вам про культуру та побут поляків, що є теж не мало важливим для людей, що планують там навчатися та проживати.

Абітурієнтам, що хочуть навчатися в Польщі, але не визначилися з факультетом, або ж мають певні сумніви ми теж допоможемо, адже у нас Ви можете пройти профорієнтацію, що Вам в цьому допоможе. Ми розуміємо, що професію обирають один раз на все життя…тому будьте певні, ми допоможемо Вам не тільки стати студентом омріяного навчального закладу, а і правильно його обрати.

Карта Поляка? Не проблема. Адже з нашими викладачами Ви швидко опануєте потрібний рівень, ми компетентно проконсультуємо Вас, як правильно заповнити анкету та підготуємо до співбесіди з консулом.

Ми цінуємо Ваш час та Вашу довіру, тому працюємо на результат!

Наш Центр відкритий для співпраці, як з іноземними, так і з українськими учбовими закладами
Адрес: вул. Європейська, 2 (Фрунзе) офіс 418
Телефон: (0532) 65-60-10, (098) 444-60-54, (099) 982-27-42
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь