Досье

Гаврилюк Василь Васильович

голова Політичної партії «Третя сила» (з 01.2005), директор Департаменту розвитку та модернізації державної податкової служби Державної податкової адміністрації України (з 07.2010)
Місце народження, освіта
Народився 1 липня 1970 року у місті Воркута (Росія). 3 дитячих років займався спортом. У складі російської юнацької збірної з плавання був неодноразовим призером та переможцем змагань різного рівня. Має розряд майстра спорту. У червні 1991 року з відзнакою закінчив Ярославське вище зенітно-ракетне артилерійське училище за фахом «Інженер з експлуатації радіотехнічних засобів». У вересні 2002 року отримав другу вищу (кваліфікація – магістр економіки), в 2004 році третю вищу освіту (кваліфікація магістр права) в Київському національному економічному університеті

Професійна діяльність

З 1992 року почав займатися підприємництвом, очолював низку організацій. У вересні 2000 року В. Гаврилюк був призначений генеральним директором Полтавського обласного дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії «Хліб України». З 2008 по липень 2010 року. Василь Гаврилюк очолював групу підприємств «Рай Ленд». На сьогодні він обіймає посаду директора Департаменту розвитку та модернізації державної податкової служби Державної податкової адміністрації України.

Політична діяльність
У 1998 році Василь Гаврилюк був обраний депутатом Кременчуцької міської ради, де працював у постійній депутатській комісії з бюджетних питань. На виборах до Верховної Ради у 2002 році впевнено переміг по одномандатному виборчому округу №147 (м. Кременчук), відірвавшись від найближчого суперника на декілька тисяч голосів. Ставши народним депутатом України, Василь Гаврилюк був обраний Першим заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. Після створення депутатської групи «Народовладдя», увійшовши до її складу, був обраний уповноваженим групи. Багато уваги Василь Гаврилюк приділяв роботі на своєму виборчому окрузі, втілюючи в життя нові організаційні методи депутатської праці. Найбільша увага депутата була прикута до проблем формування місцевих бюджетів, освіти та охорони здоров‘я, а також до наболілих питань місцевого самоврядування. Це допомогло йому консолідувати навколо себе не лише рядових громадян міста, а й керівників підприємств і організацій, керівництво міста та його районів. У 2005 році, за підтримки небайдужої громадськості, представників бізнесу та інтелігенції в усіх регіонах України, Василь Гаврилюк створив політичну партію «Третя сила».

Громадська та благодійна діяльність

З 2001 року Василь Гаврилюк став президентом найбільш дієвої громадської організації Полтавського регіону — Асоціації розвитку місцевого самоврядування «Наш дім – Кременчук». Асоціація постійно працює над здійсненням соціальних програм, спрямованих на повсякденний соціальний захист найширших верств населення. Розроблений і прийнятий до розгляду Кременчуцькою міською радою Статут міста. Планується широка робота з громадської підтримки щодо сертифікування систем контролю якості підприємств та організацій Кременчука. Наприкінці 2002-го року В.В.Гаврилюк обраний співголовою Координаційної Ради громадських об’єднань міста Кременчука. «Полтавський хлібокомбінат», очолюваний Гаврилюком В.В., постійно підтримує дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей із віддалених районів Полтавського регіону, частуючи їх смачною та корисною продукцією власного виробництва.

Нагороди

За плідну роботу у виборчому окрузі на Полтавщині був визнаний «Політиком 2002 року» у Кременчуці. Нагороджений орденом «Лицар Вітчизни», лицарською іменною шаблею та посвячений до «Лицарського Легіону України».
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь