Досье

Каплін Сергій Миколайович

Народний депутат України, лідер "Партії простих людей"
Каплін Сергій Миколайович народився 15 грудня 1979 року в родині простих селян у селі Опришки Глобинського району Полтавської області.

Каплін Сергій — відомий громадський діяч та політик. Голова "Партії простих людей Сергія Капліна". Активний учасник Помаранчевої революції, Революції гідності та один з ініціаторів Податкового майдану.

Мати — Каплін Ольга Миколаївна, проживає в селі Опришки. В 42 роки стала вдовою учасника війни першої категорії. Батько — Каплін Микола Миколайович — ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, після важкої хвороби на рак помер. Закінчив Опришківську сільську загальноосвітню школу I-III ступенів і економіко-правовий коледж міста Полтава, Український державний університет харчових технологій. В 2011 році вступив до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана на юридичний факультет.

У 18 років створив всеукраїнську громадську організацію «Українська ліга молодих підприємців» яка захищала молодих підприємців та їх працівників.

З 20 років працював виконавчим директором «Кременчуцького шкіряно-лимарного комбінату». Підприємство було виведене з банкрутства та зараз стабільно працює.

З 18 до 25 років працював помічником голови Комісії Київради з питань захисту прав споживачів, помічником голови Комітету ВРУ з питань промислової політики. Член правління УСПП. Радник голови Державного комітету з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики. Автор багатьох проектів та публікацій.

У 24 років директор Агентства з питань міжнародного ділового партнерства «Укрексімцентр».

2006 — обраний президентом Корпорації «Екологічні ресурси». Підприємство 25 років займається проблемами екології та водокористування.
2007 — створив та очолив «Міжнародний інститут проблем води та енергозбереження».
2008 — член Громадської колегії при Міністерстві закордонних справ України.
2011 — лідер "Руху простих людей".
2012 — головний редактор газети «Іскра простих людей».
В період «Помаранчевої революції» очолював Молодіжний страйковий комітет України. Ініціатор «Податкового майдану» у Полтаві.

За дві каденції у Верховній раді став автором майже 100 законопроектів.

У січні 2015 року став Повноважним представником профспілок у Верховній Раді. Також очолив міжфракційне депутатське об'єднання "За профспілки".

Влітку 2015 очолив "Партію простих людей Сергія Капліна". Політична сила візьме участь у місцевих виборах.

Активно виступає проти політики Уряду Арсенія Яценюка, яку вважає соціальним "геноцидом" над українцями.
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь