Досье

Мамай Александр Федорович

мэр Полтавы
Олександр Федорович Мамай народився 11 червня 1968 року в місті Полтава.

Закінчив полтавську середню школу № 19. Має звання кандидата в майстри спорту з веслування на байдарках.

Вищу освіту здобував у Полтавському інженерно-будівельному інституті.

Трудовий шлях Олександра Мамая розпочався вже в чотирнадцять років. З червня 1985 року по серпень 1985 року працював на Полтавському заводі металовиробів на посаді складальника. У листопаді 1986 року працював на Полтавському заводі металовиробів на посаді вантажника. З травня 1987 року по квітень 1988 року працював на Полтавському оптово-роздрібному комбінаті на посаді вантажника. З червня 1988 року по липень 1988 року працював на Полтавській міській склотарній базі на посаді вантажника. З вересня 1988 року по січень 1991 року працював у дитячому садку № 47 на посаді двірника. З січня 1991 року по грудень 1995 року працював на підприємстві «Лтава-2» на посаді маляра-штукатура.

З 1996 по 2010 рік зареєстрований як фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності.

У вересні 2000 року Олександр Федорович Мамай cтворив та очолював велике багатопрофільне сільськогосподарське підприємство «Інтер-Агро», яке забезпечує робочими місцями понад п'ять тисяч мешканців області. Його господарства налічують більше 40 тисяч гектарів орендованої землі, майже 7 тисяч голів великої рогатої худоби, 6 потужних елеваторів. Задля ефективності виробництва Олександр Мамай створив «повний замкнутий цикл»: його підприємства самостійно вирощують, збирають та зберігають зерно.

У 2009 році Олександр Мамай створив Громадське об'єднання «Наш Дім – Полтава» задля допомоги й підтримки соціально незахищених верств населення міста. Постійну підтримку з його боку нині отримують абсолютно всі пенсіонери міста Полтави, Асоціації ветеранів та інвалідів та дітей-інвалідів, діти-сироти, школярі, багатодітні сім'ї, реабілітаційні центри, благодійні організації та багато інших.

17 грудня 2009 року Лідер Громадського об'єднання «Наш Дім – Полтава» Олександр Мамай отримав перемогу на Національному конкурсі України «Благодійник року-2009» в номінації «Бізнесмен».

Перемігши на виборах міського голови 31 жовтня 2010 року (набрав 61,64 відсотки голосів), вступив у повноваження 12 листопада 2010 року.

Одружений, має двох доньок і сина.
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь