Досье

Матковский Андрей Всеволодович

Экс-мэр Полтавы (2006-2010)
Андрій Всеволодович Матковський народився 7 липня 1964 року на ст. Кок-Су Каратальського району Алма – Атинської області (Казахстан) в сім"ї залізничника. Вихованець Казанського військового суворовського училища (1979 – 1981 роки). Освіта вища, закінчив Київський інститут народного господарства в 1986 році за спеціальністю планування народного господарства. Трудову діяльність розпочав у Полтаві, куди був направлений по закінченню інституту. З 1986 по 1988 рік обіймав посаду старшого економіста в управлінні виробничо – технічної комплектації Полтавського "Облагробуду." З 1988 по 1990 р.р. перебуває на виборній комсомольській роботі в Київському районі міста. З 1990 року бере активну участь у формуванні місцевих податкових органів. Працював у Державній податковій інспекції в Київському районі м.Полтави на посадах начальника відділу, заступника начальника управління аудиту, в 1996 році призначений начальником Державної податкової інспекції в Октябрському районі м.Полтави, з 1997 року – заступник голови Державної податкової адміністрації в Полтавській області. З 1999 року по липень 2001 року - начальник Державної податкової інспекції м.Полтави. З липня 2001 року по травень 2006 року працює на посаді заступника директора регіонального управління комерційного банку "Приватбанк" і одночасно викладає в Полтавському університеті споживчої кооперації України. З березня 2006 року депутат Полтавської міської ради п"ятого скликання від виборчого блоку "Блок Юлії Тимошенко." (Член партії ВО "Батьківщина.") З 19 травня 2006 року - секретар міської ради. Міським головою обраний на позачергових виборах Полтавського міського голови 26 листопада 2006 року. (Набрав 53,78 відсотка голосів). На виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року програв кандидату на посаду полтавскього міського голови Мамаю Олександру Федоровичу. Одружений, має двох синів.
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь