Досье

Река Андрій Олександрович

Народний депутат України, екс-селищний голова смт. Нові Санжари
Член депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"3 року в селі Стовбина Долина Новосанжарського району Полтавської області у багатодітній родині. З першого по восьмий клас навчався у Стовбинодолинській восьмирічній школі. Після її закінчення у 1969 році вступив на перший курс Андріївського ветзоотехнікуму Новосанжарського району, який закінчив у лютому 1972 року.

Трудову діяльність розпочав у колгоспі «Шлях Ілліча» с. Стовбина Долина Новосанжарського району бригадиром комплексної бригади. У 1981 році успішно закінчив навчання на зооінженерному факультеті Полтавського сільськогосподарського інституту і був обраний головою колгоспу «Зоря» Новосанжарського району. З вересня 1984 року по липень 1986-го — слухач вищої партійної школи. Після закінчення курсів працював інструктором організаційного відділу.

З березня 1987 року працював у Чутівському районі Полтавської області на посадах голови районного агропромислового об’єднання, першого заступника голови райвиконкому, головою райвиконкому, головою Чутівської районної ради, представником Президента в Чутівському районі. За період роботи у Чутово багаторазово обирався депутатом Чутівської районної ради.

З липня 1998 року почав працювати у Новосанжарському районі Полтавської області. Був депутатом Полтавської обласної ради двох скликань. З 2004 по 2006 р. ― начальник Полтавської обласної Державної рибної інспекції.

У 2006 році обраний Новосанжарським селищним головою. У 2010 році був повторно обраний на цю посаду за рекордної підтримки 92% жителів селища.

Одружений, має трьох дорослих дітей, п’ятьох онуків.

Народний депутат України VIII скликання, член депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь